Autobey

ID: 555070

Lyžování v Itálii (Bormio) ***

Popis zájezdu
Středisko se nachází v oblasti Alta Valtallina s horami přesahující 3.000 m. Díky vysoké nadmořské výšce je zde 100% jistota kvalitního sněhu i v okrajových termínech. Bormio bylo hostitelem  Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování a je každoročním pořadatelem jednoho z nejnáročnějších sjezdů mužů v rámci Světového poháru. Zaujme také převýšením téměř 1.800 m, 42 km tratí všech obtížností i sjezdovkou, která je 10 km dlouhá. Běžkařům okolní svahy nabízí 39 km běžeckých tratí. Po náročném lyžařském dni najdete relaxaci v městských lázních s plaveckým bazénem (vnitřní a venkovní termální bazény, dětské atrakce, sauna, pára). www.bagnidibormio.it
Vzdálenost z Brna 800 km, z Prahy 665 km, z Českých Budějovic 600 km.
V ceně zájezdu je skipas Bormio e Valli - platí pro lyžařské areály: Bormio, San Colombano, Santa Caterina Valfurva, Cima Piazzi.Pro více informací o středisku klikněte zde...


Program

navečer odjezd z ČR do Itálie s nočním přejezdem.dopoledne příjezd do Bormia, ubytování v odpoledních hodinách, lyžování v Bormiu.celodenní lyžování v Bormiu a v  Santa Catarině Valfurvě.ráno ukončení pobytu v hotelu, celodenní lyžování v Bormiu, cca v 17 h odjezd nonstop do ČR.dopoledne příjezd do ČR.

Vybavení
příslušenství
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, 4x ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v 3* hotelu v Bormiu, 4x polopenze, 4x celodenní skipass, služby průvodce. Cena pro dítě na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými osobami na pokoji. V ceně zájezdu je skipas Bormio e Valli - platí pro lyžařské areály: Bormio, San Colombano, Santa Caterina Valfurva, Cima Piazzi.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna, pobytová taxa: 6,40 EUR/os./pobyt (platí všichni starší 12 let na místě v recepci - vybere průvodce).
Odjezdy
Praha
České Budějovice
Tábor
Benešov
Poznámka
Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38
15.12. (Pá) - 21.12. (Čt) 2017 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj - osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Dle programu
Autobus
-10 790 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Quicktour, s.r.o. IČO: 28115244

Významní partneři

Vytvářím objednávku...