Autobey

Kariéra

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA                              !

PŘIJMEME DISPEČERA / DISPEČERKU AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Náplň práce:

-  komunikace s obchodními partnery a klienty

-  příjem poptávek a objednávek, zavedení do systému

-  kalkulace cenových nabídek, plánování tras

-  po zapracování zodpovědnost za odvedenou práci

Požadujeme:

- SŠ s maturitou

- jazykové znalosti AJ (NJ velkou výhodou)

- dobré IT znalosti

- flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, komunikativní a flexibilní člověk se smyslem pro týmovou práci a organizaci

- ŘP sk. B, (výhodou sk. D,E)

- příjemné vystupování, spolehlivost, přesnost

Nabízíme:

- HPP

- příjemný kolektiv

- nástupní plat dohodou

- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti.

Nástup: ihned/dohodou

PŘIJMEME ŘIDIČE OSOBNÍCH VOZŮ A MINIBUSŮ S MAX. KAPACITOU 20 MÍST

Požadujeme:

- ukončené střední vzdělání nebo střední vzdělání s výučním listem- ŘP sk. B, - jazykové znalosti AJ (NJ výhodou)

- výborná znalost Prahy

- flexibilta, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, upřednostňujeme zájemce s dospělými dětmi s bydlištěm na Praze 4

- praxe v řízení motorového vozidla, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

- samostatnou různorodou zajímavou práci ve stabilní společnosti

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- fixní mzdu a motivační složku

V případě  Vašeho zájmu kontaktujte paní Nebřenskou, tel: +420 605 386 475

Významní partneři

Vytvářím objednávku...