Autobey

O společnosti

AUTO-BEY -  Váš partner pro Českou republiku a zahraničí

 

VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVA PRO TUZEMSKÉ I ZAHRANIČNÍ KLIENTY -  NABÍZÍME:  autobusy - minibusy - mikrobusy - osobní automobily - limuzíny.

 

CESTOVNÍ AGENTURA - ZAJIŠŤUJEME: kompletní služby cestovního ruchu, incomingové a incentivní služby, ubytování, stravování, průvodce, zájezdy a výlety pro tuzemskou i zahraniční klientelu, letenky.

 

Historie firmy sahá do roku 1994. Společnost AUTO-BEY, spol. s r.o. vznikla na základě širokých zkušeností  majitelky společnosti v oblasti obchodu, hotelnictví, osobní přepravy a cestovního ruchu.

Za celou dobu naší existence jsme tak načerpali bohaté zkušenosti pro poskytování služeb na co nejvyšší úrovni a zařadili jsme se mezi významné společnosti nejenom na českém trhu.

Od samého začátku  byly naše služby určeny především pro  tuzemskou klientelu. Později se naše činnost rozšířila na poskytování služeb i pro zahraniční klienty.

V současné době se specializujeme hlavně na incomingové a kongresové služby a služby pro řadu tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří, firem a společností. 

Ve velké míře zajišťujeme také kulturní, sportovní a společenské akce, tématické,  poznávací a pobytové zájezdy a výlety po Praze, celé České republice a v zahraničí.

Našimi obchodními partnery jsou tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře, obchodní společnosti, firmy,  letecké společnosti, školy, školky a sportovní oddíly, a také individuální klientela.

K zajištění dopravy nabízíme nejenom nejmodernější autobusy, minibusy a mikrobusy, ale i osobní auta a  limuzíny (1- 83 míst), to vše vždy v perfektním čistém a technickém stavu.  Čistota a kvalita  autobusů  je samozřejmostí  při poskytování našich služeb.

Všichni naši řidiči jsou  pravidelně odborně proškolováni tak, aby byli způsobilí  k poskytování  služeb na co nejvyšší úrovni.

Pokud chcete cestovat ve skutečně evropském standardu a při tom zaplatit prijatelné ceny, rádi i Vám nabídneme naše služby.

 

Devizou naší společnosti je profesionalita, flexibilita, maximální orientace na potřeby a přání klienta.

 

TĚŠÍ SE NA VÁS TÝM SPOLEČNOSTI AUTO-BEY, TEL:+420 244 911 046, DISPEČINK 24H: +420 602 386 475, EMAIL: INFO@AUTOBEY.CZ

 

Významní partneři

Vytvářím objednávku...