AUTO BEY navýší od 1. listopadu počty spojů mezi Prahou a Třebíčí

AUTO-BEY od 1. listopadu posílí spojení mezi Třebíčí a Prahou. Pojedou až 4x denně.

Dopravce AUTO-BEY posílí od 1. listopadu 2023 počty spojů na své lince z Třebíče do Prahy a zpět. Nově mezi oběma městy pojede až 4x denně.

Autobusová linka Praha - Jihlava - Třebíč

AUTO-BEY nabízí své služby na trase Praha Třebíč od dubna letošního roku. Cestující měli doposud k dispozici 2 – 3 páry spojů za den. Nabídku posílí nový pár spojů v pracovních dnech. Z Třebíče bude nový spoj odjíždět v 9:10 od železniční stanice, respektive 9:20 od autobusového nádraží a do Prahy na Roztyly (metro C) přijede v 11:35. V opačném směru bude nový spoj z Prahy, Roztyl odjíždět každý pracovní den v 18:40 a do Třebíče přijede ve 20:53 k autobusovému nádraží. V důsledku úpravy jízdního řádu dojde k posunu času odjezdu vybraných spojů, například ranní spoj do Prahy z Třebíče pojede o 10 minut dříve. 

Odjezdy z Třebíče, od autobusového nádraží do Prahy

V pracovních dnech: 6:50, 9:20, 13:00 + v pátek navíc v 19:00

Odjezdy z Prahy, Roztyl do Třebíče k autobusovému nádraží

V pracovních dnech: 9:45, 16:45 a 18:40 + v pondělí v 6:00 + v pátek ve 14:55

V sobotu dopravce na lince nabídne nadále dva páry spojů, v neděli pak 3 páry spojů. Časy odjezdů jsou beze změn. Po trase většina spojů zastavuje v Okříškách, Brtnici, Jihlavě a Humpolci. Vybrané spoje pak zastavují například také v Lokti u Čechtic, nebo zajíždí k hotelu Atom v Třebíči.  Nejrychlejší spoje překonají trasu mezi Prahou a Třebíčí za 2h a 10 minut.

“Posílením nabídky spojů reagujeme na poptávku cestujících po našich službách i v dalších časových polohách. Nový dopolední spoj z Třebíče a večerní spoj z Prahy cestujícím nabízí více prostoru na vyřízení potřebných záležitostí při jednodenních cestách do Prahy. Celkově novými spoji navýšíme nabízenou kapacitu na trase a slibujeme si od toho přilákání nových cestujících.” sdělila očekávání od nových spojů majitelka Zuzka Nebřenská, majitelka AUTO-BEY, spol. s r.o.

Na nově zavedených spojích dopravce nabídne servis a služby shodný s ostatními spoji, které na trase provozuje. Moderní, pohodlný autobus s toaletou, komfortní sedadla vybavená bezpečnostními pásy, wifi i profesionální a ochotné řidiče. Dopravce na linku nasazuje autobusy zahraničních výrobců značek VOLVO, MAN a SETRA.

Cestující, kteří dojíždí pravidelně mohou k nákupu jízdenek využít přímo eshopu https://jizdenky.autobey.cz a na www.autobey.cz, kde vedle nižší ceny oproti nákupu u řidiče získají cashback za každou uskutečněnou cestu 10% v kreditech z ceny jízdenky. Prodej jízdenek v našem eshopu byl dnes zahájen. Jízdenky bude možné koupit také u prodejce AMS BUS a Bileto.

***

O společnosti

AUTO-BEY je česká dopravní společnost, která pod vlastním jménem od roku 2020 provozuje víkendové vnitrostátní linky autobusové linky na komerční riziko. Vedle linkové dopravy se dopravce od roku 1994 úspěšně věnuje vnitrostátní a mezinárodní autokarové přepravě osob. Disponuje autobusy s kapacitou od 28 do 83 osob.