• +420 602 386 475 nonstop
  •  

Osobní doprava

Osobní doprava

Služby AUTO-BEY zabírají široké pole působnosti. Nabízíme Vám osobní auta a limuzíny různých značek a kategorií, nejen k zajištění zahraničních cest a transferů, ale i k zajištění běžných transferů:  na/z letiště, do/z centra, hlavně pro firemní klientelu a v některých případech i pro cestovní kanceláře a individuální klientelu. Dalšími našimi službami je zajišťování dopravy na firemní večírky, kongresy a konference. Pomůžeme Vám při organizování služebních cest či akcí s cílem, aby byla Vaše cesta vždy  bezpečná a pohodlná. 

Využijte také naší služby  "FLY BY CAR" - s našimi luxusními auty tak můžete ,,letět" na služební cestu i do bližších destinací v zahraničí, např. Mnichov, Berlín, Bratislava, Vídeň, Budapešť. Tato služba Vám umožní maximální flexibilitu a současně Vám ušetří čas i peníze.  Přijedeme pro Vás kamkoli a kdykoli.

K zajištění těchto služeb Vám nabízíme osobní auta zn. MERCEDES, AUDI, JAGUAR, SUPERB. Kategorii  a značku požadovaného auta si tak zvolíte podle vašeho vlastního výběru.

V každém autě je pro Vás k dispozici denní tisk a nealkoholické nápoje. VIP klientům nabízíme po předchozí  domluvě nápoje dle vlastního výběru. Při cestách do zahraničí podáváme malé občerstvení zdarma.

Tato doprava je zajišťována vždy na velmi vysoké úrovni profesionálními řidiči se znalostmi cizích jazyků.

Našim cílem je poskytnout Vám vždy maximální pohodlí, spokojenost a příjemný pocit z jízdy.

KONTAKTUJTE NÁS NA TEL.: +420 244 911 046, DISPEČINK 24h: +420 602 386 475, INFO@AUTOBEY.CZ

Zavoláme Vám
zavoláme Vám