Autobey

ID: 892346

VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY a zámek MORITZBURG

Termín: 05.12. (So) - 05.12. (So) 2020

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 1 180 Kč

Poloha
Drážďany jsou hlavní městem Saska a v současné době také patří mezi vůbec nejkrásnější města v celém Německu. Díky svým památkám a velkému množství nejrůznějších muzeí se také Drážďanům velice často říká Florencie na Labi. Toto město je však také nevšedním symbolem obnovy válkou zničených historických staveb, jimž byla opět vrácena jejich původní historická podoba. Kromě zajímavých historických památek však během zájezdu uvidíme i krásnou vánoční výzdobu centra města. Navštívíme i areál loveckého zámku v Moritzburgu, kde si budeme moct připomenout natáčení slavné pohádky Tři oříšky pro Popelku a kromě nákupů vánočního zboží a dobrot na vánočních trzích bude rovněž možnost nakoupit si vánoční dárky v současných obchodních centrech (např. Primark).
Program

1. den
Odjezd v časných ranních hodinách z nástupních míst. Dopoledne příjezd do areálu zámku Moritzburg a prohlídka míst, kde se natáčela naše nejslavnější filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku. Poté přejezd do Drážďan - prohlídka historického centra s průvodcem (Semperova opera, areál Zwingeru se známou obrazovou galerií, slavný porcelánový obraz „Průvod knížat“ jenž je dlouhý 102 metrů, Frauenkirche - znovu postavena katedrála poté, co byla zcela zničená spojeneckým letectvem v závěru II. světové války), procházka po Brühlově terase na nábřeží Labe. Dostatečné volno k procházkám po vánočně vyzdobeném drážďanském centru, návštěva jednoho z nejstarších německých vánočních trhů Striezelmarkt, možnost nákupů v moderních obchodních centrech (Primark apod.)
Cena zahrnuje
Dopravu lux.busem, průvodce
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění
07.12. (So) 2019 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý
Bez stravy
Autobus
-1 180 Kč
Vybrat termín
05.12. (So) 2020 - 1 den
dospělý
Bez stravy
Autobus
-1 180 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelVÁNOČNÍ DRÁŽĎANY a zámek MORITZBURG
dospělý
Termín05.12.2020 - 05.12.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK VALAŠKA s.r.o. IČO: 46580051

Významní partneři

Vytvářím objednávku...