Pražský dopravce AUTO-BEY spojí Prahu a Třebíč novou denní pravidelnou linkou 

 
V Praze 23.3.2023 

Dopravce AUTO-BEY provozující víkendové rekreační linky z Prahy do Krkonoš a víkendovou mezinárodní linku z Prahy na Slovensko vyjede od 6. dubna na novou, denní, vnitrostátní linku z Prahy přes Humpolec a Jihlavu do Třebíče.  Novou denní linkou chce cestujícím na trase nabídnout výrazně vyšší kvalitu a úroveň cestování. 

Autobusová linka Praha - Jihlava - Třebíč 

Na trase nabídneme prozatím 1 až 2 páry spojů v pracovních dnech, v sobotu a v neděli. Z Prahy, Roztyl budou autobusy dojíždět v pondělí v 7:00 a 9:15, opačným směrem v 10:15 a 14:15, od úterý do čtvrtka v 9:15 a opačně ve 14:15, v pátek v 9:15 a 16:30, opačně ve 13:15, v sobotu v 9:30, opačně v 6:15 a 15:00, v neděli v 7:00 a 14:15, opačně v 10:20 a 17:20. Po trase spoje zastavují v Jihlavě a Humpolci, vybrané spoje pak navíc v Okříškách, Brtnici a Lokti u Čechtic. Z Prahy do Třebíče k autobusovému nádraží spoje dojedou průměrně za 2 hodiny a 15 minut.  

“Novou autobusovou linkou reagujeme na nespokojenost cestujících s aktuální nabídkou kvality dopravy na této trase. Cestujícím nabídneme nejvyšší možnou kvalitu. Moderní, pohodlný autobus s toaletou, komfortní sedadla vybavená bezpečnostními pásy, wifi i profesionální a ochotné řidiče”. Přibližuje nabídku na nové lince majitelka AUTO-BEY, Zuzana Nebřenská 

Z Prahy budou autobusy odjíždět z autobusového nádraží Praha, Roztyly kde budou také končit. Stanice je na trase metra linky C odkud dojedete pohodlně do centra města do 20 minut metrem, stejně tak se dotud pohodlně dostanete do okolních sídlišť linkami MHD. V Humpolci budou spoje odjíždět ze zastávky Poliklinika, v Jihlavě z autobusového nádraží a v Třebíči ze zastávky u autobusového nádraží na ulici Suchéniova a ze stanoviště č. 2 na terminálu před vlakovým nádražím v Třebíči.   

Na linku dopravce nasadí standardně autobusy s kapacitou 49 sedících cestujících typu VOLVO 9700, které zejména ve špičkách a dnech s vyšší poptávkou po přepravě doplní velkokapacitní autobusy MAN s kapacitou až 60 sedících cestujících.  Autobusy jsou vybaveny toaletou, pohodlnými sklopnými sedadly s bezpečnostními pásy, čtecími lampičkami, toaletou a wifi připojením. Cena jízdenky v předprodeji z Prahy do Třebíče bude začínat na 199 korunách, do Jihlavy na 179 a do Humpolce na 139 korunách. “Na lince se cena jízdenky v předprodeji bude měnit v závislosti na obsazenosti daného spoje a poptávce. S předstihem bude možné zakoupit jízdenku výrazně levněji, než těsně před odjezdem plného spoje, nebo u řidiče, kde je cena pevná“ doplnila Zuzana Nebřenská.  

Cestující, kteří dojíždí pravidelně mohou k nákupu jízdenek využít přímo eshopu https://jizdenky.autobey.cz a na www.autobey.cz, kde vedle nižší ceny oproti nákupu u řidiče získají cahsback za každou uskutečněnou cestu 10% v kreditech z ceny jízdenky. Prodej jízdenek v našem eshopu byl dnes zahájen. Jízdenky bude možné koupit také u prodejce AMS BUS a Bileto. 

 
*** 

O společnosti  

AUTO-BEY je česká dopravní společnost, která pod vlastním jménem od roku 2020 provozuje víkendové vnitrostátní linky z Prahy přes Poděbrady, Jičín. Vrchlabí do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou, Černého Dolu, Liberce a Bedřichova. Vedle linkové dopravy se dopravce od roku 1994 úspěšně věnuje vnitrostátní a mezinárodní autokarové přepravě osob. Disponuje autobusy s kapacitou od 28 do 83 osob.  

AUTO-BEY vyjede na novou denní linku Praha Jihlava Třebíč